چین ماشین بسته بندی تاول زده خودکار سازنده

HUALE ماشین آلات ، شرکت ، محدود

ساخت ماشین آلات با کیفیت بالا و ارائه خدمات عالی بعد از سرویس!

اخبار

December 20, 2019

Bitpass: سیستم کنترل دستگاه بسته بندی کوچک تاولر

برنامه محصول:

دستگاه بسته بندی تاول زده ای کوچک برای کارخانه های دارویی کوچک ، کارخانه های محصولات بهداشتی ، کارخانه مواد غذایی ، اتاق آماده سازی بیمارستان و غیره طراحی شده و ساخته می شود و عمدتاً برای بسته بندی کپسول ها ، قرص ها ، قرص ها ، شیاف ها ، قرص های شیر ، آب نبات ، سخت افزار و ... مورد استفاده قرار می گیرد. داروهای جامد و مواد غذایی.

مشخصات محصول:

دستگاه بسته بندی تاول کوچک هنگام خاموش و راه اندازی تاول های خود را از دست نمی دهد تا از هدر رفتن مواد بسته بندی جلوگیری شود. پر کردن بشقاب چاپ مهر و موم حرارتی بسته شماره پلاستیک می تواند یک عمل مداوم باشد. در کنترل موتور ، سروو ، تبدیل فرکانس و فن آوری کنترل خودکار یکپارچه پنوماتیک الکترومکانیکی Opto اتخاذ شده و از تکنیک های بازرسی بصری استفاده می شود. طراحی خلاقانه مطابق با الزامات استانداردهای GMP انجام می شود.

پارامترهای اصلی فنی تجهیزات DPP-250c:

ظرفیت تولید: 50-100 صفحه / دقیقه

فرکانس شارژ: 15-35 سکته مغزی در دقیقه

حداکثر مساحت تشکیل: 110 240 240 میلی متر

محدوده سفر: 60 ~ 120 میلی متر

مشخصات صفحه: 57 80 80 میلی متر

قدرت اصلی موتور: 1.5kw

ترکیب سیستم برقی:

نام مدل شرح مختصر فنی
پاناسونیک PLC FPXH-C60T کنترل استاد
AFPX-A21 افزونه آنالوگ I / 0
درایور سرو پاناسونیک MCDKT3520 750W
سروو موتور پاناسونیک MSMJ082G1U 750W
سیستم بینایی پاناسونیک PV200 عنصر تشخیص
مبدل فرکانس ACS510-01-04A1 1.5KW
سنسور فیبر نوری پاناسونیک FD-31 فاصله تشخیص 0 ~ 125 میلی متر
تقویت کننده فیبر پاناسونیک FX-501 مطابق با سنسور فیبر نوری
صفحه لمسی TP6070 7 اینچ

ساختار اصلی:

در زیر نمونه ای از دستگاه بسته بندی کوچک تاولر نوع DPP-250c قرار دارد. مکانیسم اصلی این دستگاه مکانیزم گرمایش ، مکانیزم تشکیل ، مکانیزم آب بندی حرارتی ، مکانیسم دندانه دار و ساختار پانچ است. اصل کار این دستگاه به شرح زیر است:

Main structure Of small blister packing  machine

اصل کار قسمت مکانیکی:

Working principle of small blister packing  machine part

در این سیستم ، موتور فرکانس متغیر با اصطکاک سیاره ای از نوع تغییر سرعت کمتری بازوی چرخان استفاده می شود و توسط زنجیره انتقال مکانیکی هدایت می شود تا حرکت کل دستگاه ، شکل گیری تاول ، آب بندی حرارتی و تعداد دسته چاپ شود ، خط فشار و پارگی ، کشش صفحه ، مشت زدن و تشکیل و غیره مطابق با الزامات.

تشکیل تاول 1.1

شروع گرمایش ، صفحات گرمایش بالا و پایین بسته شده است ، ورق های پلاستیکی PVC بین صفحات گرمایش فوقانی و تحتانی گرم می شوند و سپس بعد از پیش گرم کردن ، قالب تشکیل تاول را می گیرند. قالب بالایی تشکیل دهنده ثابت است ، قالب پایین تحت تشکیل تحت عمل بادامک مکانیکی بالا می رود و ورق پلاستیکی PVC را فشرده می کند. در این زمان ، دریچه هوا باز می شود ، هوای فشرده شده تشکیل شده در بالای قالب که از طریق فیلتر کاهش فشار فشار فیلتر عبور می کند وارد حفره پایین سازنده می شود و ورق پلاستیکی PVC به طور مثبت فشار می یابد.

شارژ 1.2

بعد از اینکه ورق پلاستیکی PVC به شکل SD خاص شکل گرفت ، فیدر موارد بسته بندی شده را درون تاول ارسال می کند.

1.3 مهر و موم حرارتی

ورق پلاستیکی و فویل آلومینیومی PVC پر شده وارد قالب آب بندی حرارتی و سکوی آب بندی مسطح می شوند و تعداد دسته تولید یا سایر مارک ها در همان زمان مشخص می شوند.

1.4 تورفتگی

پس از آب بندی داغ ، فویل آلومینیوم PVC یا کامپوزیت فویل آلومینیومی برای فشار دادن خط اشک ریختن داخل قالب تورفتگی (بدون نیاز به فشار دادن صفحه ، بدون نیاز به نصب بلوک قالب دنده) وارد می شود.

1.5 پتو

مجرای ساز پس از آب بندی حرارتی و تورفتگی درون قالب ، ماده را ارسال می کنند. پس از خالی کردن ، محصول نهایی از ضایعات جدا می شود و محصول نهایی به طور خودکار خروجی می شود.

فرآیندهای فوق همزمان با استفاده از موتور تبدیل فرکانس و میله اتصال میانی انجام می شود.

کنترل برق

1.1 قسمت کشش

از طریق سکته مغزی کار بادام در قسمت سازنده و قسمت آب بندی حرارتی تاول می توان زمان حرکت رانش ، حرکت استراحت دور ، حرکت برگشتی و حرکت استراحت نزدیک را محاسبه کرد.

هنگام شکل گیری ، هنگامی که بادامک قسمت مهار گرما در حالت فشار در حال حرکت است ، دست گیرنده هوای ثابت مکانیکی آزاد می شود ، دست گیرنده پویا مکانیکی هوا گیره می شود و ورق های پی وی سی PVC به جلو کشیده می شود.

هنگامی که بادام در حالت استراحت بسیار دور است و کل دستگاه در حالت کار است ، دست گیرنده هوای مکانیکی ثابت بسته می شود ، دست گیره پنوماتیک سست است ، و تمام قسمت های کار شروع به کار می کنند ، از جمله پیش گرم کردن ، تشکیل تاول و تکمیل آب بندی حرارتی.

هنگامی که بادام در حال برگشت است ، دست گیرنده هوای مکانیکی ثابت بسته می شود و دست گیرنده پویای مکانیکی هوایی تحت عمل نیروی فنر تنظیم می شود.

هنگامی که بادام در حالت استراحت نزدیک است ، دست گیرنده هوای مکانیکی ثابت رها می شود ، و دست گیرنده پویا مکانیکی هوا برای کشیدن ورق PVC به جلو بست می شود.

این قسمت همچنین می تواند از سروو موتور به عنوان قدرت کشش استفاده کند.

1.2 قسمت خالی زباله

از آنجایی که یک وسیله ردیاب زباله بین قسمت تشکیل دهنده پوشش کف در وسط کیس و قسمت آب بندی حرارتی نصب می شود ، هنگامی که مکانیسم تشخیص متوجه شود که قرص آزاد وجود دارد ، بلافاصله یک سیگنال الکتریکی را به کنترل کننده PLC می فرستد. ، و پس از آن کنترلر PLC برای کنترل حرکت سیلندر در قسمت بسته شدن ، دستور ارسال می کند ، یعنی باز کردن شیر خالی کردن و ریختن زباله ها به دستگاه بازیافت زباله.

1.3 سازمان آزمون

در فرآیند شارژ ممکن است این پدیده وجود داشته باشد که ذرات درون تاول پر نمی شوند ، بنابراین باید مکانیزم تشخیص را اضافه کنیم. مکانیسم تشخیص می تواند سیستم دید صنعتی یا سنسور فیبر نوری باشد.

سیستم بینایی صنعتی شامل نرم افزار دوربین ، نورپردازی ، پردازش تصویر است که می تواند نصب دانه های موجود در کل صفحه دارویی را ضبط کند و در صورت وجود هرگونه گم شدن ، سیگنال را به کنترل کننده PLC ارسال کنید.

سنسور فیبر نوری نوعی روش تشخیص لکه لکه است. یک سنسور فیبر نوری تنها می تواند تشخیص دهد که آیا ذرات در یک تاول وجود دارد یا خیر. روش تشخیص آن تشخیص ارتفاع تاول در هنگام شناسایی پروب ارتفاع تاول است. وقتی ذره ای در تاول وجود نداشته باشد ، هنگام وجود ذرات ، ارتفاع تشخیص از ارتفاع تعیین شده بالاتر خواهد بود. برای بررسی اینکه آیا ذرات پر شده اند از روش فوق استفاده کنید.

مکانیزم تخلیه 1.4

چرخ تخلیه یک مکانیسم غیرفعال است که معمولاً مجهز به دستگاه ترمز اصطکاک است که می تواند اصطکاک را تنظیم کند ، به گونه ای که می تواند سرعت و تنش چرخ دشارژ را کنترل کرده و خروجی پایدار را حفظ کند. مکانیزم تخلیه دارای یک چرخ بافر است که توسط یک فنر به آن وصل می شود و می تواند به جلو و عقب بپیچد. هدف این است که تنش دشارژ را جذب کنید ، مواد را با هر غلتک در تماس قرار دهید و از شکستن مواد جلوگیری کنید.

مکانیزم دریافت 1.5

مکانیسم دریافت مواد فعال است و از یک موتور سروو استفاده می کند. یک مکانیسم بافر در مقابل مکانیسم گیرنده وجود دارد. وقتی مکانیسم بافر به ظرفیت خاصی برسد ، اجازه دهید موتور گیرنده بچرخد و از این روش گام به گام برای دریافت مواد استفاده کند.

اطلاعات تماس